Hakkımızda | Lise Mezunu

Lisemezunu.com kamu ve özel sektörü baz alan ve lise mezunları için yol gösterici hizmet veren bir platformdur. Girişimin asıl amacı lise mezunlarını kapsayan alanlarda bilgilendirici ve yol gösterici nitelikteki içerikleri ücretsiz şekilde sunmak ve gelen talepleri değerlendirmektir. Esas amaç karışık kamu ve özel sektör ekosisteminde kişilerin doğru tercihleri yapabilmesini ve nitelikli kariyer oluşumları için her anlamda destek sağlamaktır.

Lisemezunu.com Ne İş Yapar?

Platformumuz yol gösterici ve bilgilendirici içeriklerin bulunduğu bir blog servisidir. Lise mezunları için kamu ve özel sektörde hangi işleri yapabilecekleri ve kariyer planlamasını doğru çizmeyi hedefler. Lise mezunları için birçok alanda bilgilendirici içerikleri detaya girerek oluşturur ve sizlere sunar. Kişisel gelişim için kurslar, kariyer gelişimi için sınavlar ve lise mezunları için kamu alımları gibi birçok alanda bilgilendirici içerikler sunar.

Sizden Gelen Talepler

Lisemezunu.com sizden gelen talepler doğrultusunda da içerikler hazırlar. Merak ettiğiniz konularda bize yönelttiğiniz sorular diğer kullanıcılarında faydalanabilmesi ve yol gösterici olması için uzmanlarımız tarafından detaylı şekilde hazırlanarak platformumuzda yayınlanır. Böylece tüm lise mezunlarının akıllı iş tercihi ve kamuda kariyer yapabilme imkanına olanak sağlanır.

Bizimle İletişim Halinde Kalın

Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Bize gönderdiğiniz her türlü talebi, soruyu, şikayeti ve iyi dilekleri yanıtsız bırakmıyoruz. İletişim sayfamızdan bizimle kolayca iletişim kurabilirsiniz.